ISKIERKI BLACK STARS WICHERKI - WARSZTATY MUZYCZNO-TEATRALNE

Zespoły artystyczne

BLACK STARS

"Black Stars " to grupa roztańczonych dziewcząt z klasy VI i klas gimnazjalnych.

Ostatnio zaprezentowały się na uroczystym pożegnaniu sekretarki naszej szkoły pani Urszuli Stencel, odchodzącej na emeryturę - 8 maja 2017 r.

Przygotowujemy krótki występ na Konkurs Talentów na scenie Gminnego Amfiteatru, który odbędzie się 4 czerwca z okazji obchodów Gminnego Dnia Dziecka.

Zespół taneczny "Black Stars". Na zajęciach tanecznych chętna młodzież z klas gimnazjalnych rozwija swoje zdolności taneczne. Wyrażając muzykę ruchem ćwiczą też koncentrację i koordynację. Wspólnie z opiekunami: Dorotą Literską i Janiną Mejer układają choreografię, układy taneczne do wybranych piosenek i muzyki nowoczesnej.

W roku szkolnym 2014/2015 zespół "Black Stars" liczy 18 osób. Młodzież aktywnie i twórczo uczestniczyła w zajęciach. uczniowie tworzyli układy choreograficzne do wybranych utworów w atmosferze integrującej grupę. Dzieci rozwijały się tanecznie.

Uczniowie brali udział w uroczystościach szkolnych prezentując przygotowane układy taneczne na I Zjeździe Mikołajów w Stężycy oraz Festynie rodzinnym.