Czwartek 28.03.2024

Adres do

e-doręczeń:

AE:PL-87482-90328-VESEU-28

Zespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy SzlacheckiejZespół Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej

• Nowa galeria III 2024 DNI PROFILAKTYKI została dodana do albumu fotograficznego

Dzień Profilaktyki jak co roku upłynął nam na intensywnych zajęciach. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję przygotować,, zdrowe śniadanie " z wychowawcami. Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie obejrzeli przedstawienie profilaktyczne ( kl. 0-3) ,"Dziki Zachód" ( kl. 4-8 ) "Dwa bieguny ". Rozegrano szereg gier planszowych. Dziewczyny klas 4-8 rozwijały umiejętność gry w piłkę nożną pod okiem trenerki Klaudii Socha. Uczniowie klasy 3a, 3b, 2a, 1a a także 8a i 4a uczestniczyli w spotkaniu z Policjantami p. Krystianem Wicą i Mateuszem Przychodnym, tym samym poszerzyli swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa. Chłopcy z klas 4 i 5 brali udział w warsztatach z pedagogiem Anitą Peplińską dot ,"Budowania dobrej relacji w klasie". Gościliśmy również uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, którzy przeprowadzili zajęcia " PoProstu możesz".

• Nowa galeria III 2024 PIŁKA RĘCZNA - POWIATOWE ZAWODY została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 08.03.2024 w Szkole Podstawowej w Baninie odbyły się Powiatowe Zawody w piłkę ręczną dla chłopców klas VII-VIII. Na zawodach spotkały się drużyny, które wygrały eliminacje gminne. W zawodach wzięły udział cztery drużyny, które rozegrały mecze "każdy z każdym". Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce SP Banino

II miejsce SP Somonino

III miejsce SP Sierakowice

IV miejsce SP Kamienica Szlachecka

• Nowa galeria III 2024 DZIEŃ KOBIET została dodana do albumu fotograficznego

• Nowa galeria III 2024 PIŁKA RĘCZNA - ZAWODY POWIATOWE została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 01.03.2024 w Kartuzach odbyły się zawody powiatowe w piłkę ręczną dla chłopców klas IV-VI. Naszą Gminę Stężyca reprezentowała drużyna z Kamienicy Szlacheckiej, składała się z uczniów kl. V i VI. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym". Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce SP 5 Kartuzy

II miejsce SP Banino

III miejsce SP Somonino

IV miejsce SP Kamienica Szlachecka

• Nowa galeria II 2024 PIŁKA RĘCZNA - ZAWODY GMINNE została dodana do albumu fotograficznego

Piłka Ręczna

W dniu 27.02.2024 w hali sportowej w Klukowej Hucie odbyły się Gminne zawody w piłkę ręczną w kat. dziewcząt i chłopców dla klas IV-VI. W rywalizacji wzięły udział 3 szkoły z Gminy Stężyca. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" w kategorii dziewcząt i chłopców.

Kategoria dziewcząt:

I miejsce SP Klukowa Huta

II miejsce SP Kamienica Szlachecka

III miejsce SP Stężyca

Kategoria Chłopców:

• Informacja od Tomasza Michlewicza

Departament Edukacji i Sportu

w imieniu Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego, przewodniczącego Pomorskiej Rady Oświatowej, zapraszamy do udziału w 17 otwartym posiedzeniu Pomorskiej Rady Oświatowej, które odbędzie się 11 marca 2024 roku o godz. 11.00 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiejw Gdańsku, ul. Ołowianka 1. Posiedzenie Rady będzie miało charakter debaty nad kierunkami oczekiwanych zmian w edukacji. Wszyscy uczestnicy posiedzenia będąmieli możliwość zabrania głosu w dyskusji. W celu udziału w 17 otwartym posiedzeniu Pomorskiej Rady Oświatowej konieczna jest rejestracja.